Dodig i Krajicek bez problema preskočili prvu prepreku u Pekingu

Mihaela Bradovski • subota, 30.09.2023.

Ivan Dodig i Austin Krajicek dobro su krenuli na jakom turniru u Pekingu gdje su na startu stigli do glatke pobjede. Protivnici nisu bili jednostavni, ali prvi par svijeta bio je vrlo uvjerljiv...

Ivan Dodig i Austin Krajicek u statusu prvih nositelja, kako i priliči, dobro su startali na turniru u Pekingu te su u dva seta bili bolji od Kevina Krawietza i Tima Puetza.

Igraj na mečeve parova u Pekingu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Protiv njemačke kombinacije igrali su već ove godine u četvrtfinalu Roland Garrosa, a tamo su imali dosta teži posao i slavili su nakon više od tri sata borbe u tri seta.

Ovdje je sve bilo jednostavnije, meč je trajao manje od sat i 15 minuta, a hrvatsko-američka kombinacija glatko je slavila.

U prvom setu Dodig i Krajicek bili su bolji sa 6:2, došli su do dvostrukog breaka i mirno priveli set kraju.

I u drugom setu imali su dvostruki break, poveli s 4:1, Nijemci su zatim vratili jedan izgubljeni servis, ali do kraja meča nisu više uzeli niti poen na reternu.

U drugom kolu Dodiga i Krajiceka čekaju Marcelo Melo i Alexander Zverev koji su na startu izbacili Marcela Arevala i Nikolu Mektića.

ATP Peking, prvo kolo:
Ivan Dodig/Austin Krajicek (Hrvatska/SAD, 1) - Kevin Krawietz/Tim Puetz (Njemačka) 6:2, 6:4