Tomislav Kiš svojim golovima osigurao Zrinjskom treću uzastopnu pobjedu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 01.10.2023.

U devetom kolu Premijer lige BiH Zrinjski je gostovao kod Igmana i upisao je pobjedu 2:0. Junak Zrinjskog bio je Tomislav Kiš.

Nakon dva poraza od Posušja i Sarajeva, Zrinjski se polako diže i upisao je treću uzastopnu pobjedu. U gostima kod Igmana slavio je s 2:0 i produbio krizu domaćina koji već pet kola ne može niti do boda.

Igraj na utakmice Premijer lige BiH na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti iz Mostara riješili su pitanje pobjednika u prvom poluvremenu kada su došli do dva pogotka, a dvostruki strijelac bio je Tomislav Kiš koji je zabio u devetoj i 43. minuti.

U nastavku susreta Rendulićeva momčad rutinski je dovršila posao i slavila s 2:0, a domaćin je susret završio s igračem manje nakon što je Edis Buturović u 65. minuti zaradio drugi žuti karton.

Sloga je u Doboju slavila s 3:2 protiv GOŠK-a iz Gabele te ga je preskočila na ljestvici.

GOŠK je na početku drugog dijela postigao dva pogotka preko Gabrijela Čoke i Esmira Hasukića, ali Srđan Grabez, Toni Jović i Milan Milanović donijeli su domaćinu preokret.