Liga prvaka, skupina E, 2. kolo, 04.10.2023, 21:00 h
Celtic 1:2 Lazio
Lazio

Muk na Celtic Parku, Lazio upotpunio preokret u zadnjim trenucima

Petar Jenjić • srijeda, 04.10.2023.

Nogometaši Lazija slavili su u gostima kod Celtica s 2:1, a pobjednički pogodak postigli su u 95. minuti. Junak je bio Pedro...

Nakon što su protiv Atletico Madrida u zadnjim trenucima došli do boda, nogometaši Lazija u završnici susreta stigli su do pobjede kod Celtica. U gostima su slavili rezultatom 2:1.

Igraj utakmice Lige prvaka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Celtic je poveo nakon 12 minuta igre, Matt O'Riley uspješno je proigrao Kyoga Furuhashija u kaznenom prostoru, a Japanac poslao loptu kraj Ivana Provedela u mrežu.

Nije duo trajala prednost škotske momčadi, svega 17 minuta. Nakon kornera glavom je Alessio Romagnoli prebacio za Matiasa Vecina koji na isti način prebacuje loptu preko gol linije. Sudac je pokazao na centar.

Činilo se da je domaćin podebljao vodstvo u 81. minuti preko Luisa Palme, no njegov drugi pogodak za klub poništen zbog nedozvoljene pozicije. Kada se već činilo da će biti podjele bodova, Lazio je stigao do novog gola. Ubacio je Matteo Guendouzi, a glavom loptu u gol skrenuo Pedro.