Nino Serdarušić izborio četvrtfinale turnira u Gruziji

Petar Jenjić • četvrtak, 12.10.2023.

Do plasmana u četvrtfinale u gruzijskom Telaviju stigao je Nino Serdarušić koji je u dva seta bio bolji od Denisa Kluka. Protivniku nije dozvolio nijednu break šansu...

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić uspješno je odradio meč osmine finala na 25 tisuća dolara vrijednog turnira koji se ovog tjedna igra u gruzijskom gradu Telaviju.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Serdarušić, trenutno 293. tenisač svijeta, postavljen je za drugog nositelja, a protivnik za plasman među osam najboljih bio mu je ruski predstavnik Denis Klok s kojim ranije do sada nije igrao.

Hrvatski tenisač slavio je sa 6:3, 6:4 nakon jednog sata i 24 minute provedene na terenu. U cijelom meču svom protivniku nije dozvolio nijednu break šansu, a iskoristio je dvije od svojih pet prilika.

Za plasman u polufinale igrat će protiv Ukrajinca Vjačeslava Bielinskog koji je u tri seta izbacio Rusa Maksima Žukova.