Ukrajinci i Talijani nastavljaju utrku, Sjeverna Makedonija u sve težoj situaciji

Branimir Korać • nedjelja, 15.10.2023.

U skupini C Ukrajina i Italija upisale su pobjedu u sedmom kolu i nastavljaju utrku za plasman na Europsko prvenstvo. Ukrajina je svladala Sjevernu Makedoniju i stavila ju je u tešku poziciju dok je Italija očekivano slavila protiv Malte...

Ukrajina i Sjeverna Makedonija u izravnom dvoboju za ostanak u borbi za Europsko prvenstvo pružile su dobru utakmicu, a Ukrajinci su na kraju izašli kao pobjednici.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sudakov je doveo Ukrajince u vodstvo nakon pola sata igre i sve do sudačke nadoknade susreta na semaforu je stajao taj rezultat.

U sudačkoj nadoknadi, konkretno u 94. minuti Oleksandr Karavev zabija za konačnih 2:0 i rješava pitanje pobjednika.

Italija je u Bariju imala lagan posao protiv Malte. Taj susret sudila je hrvatska ekipa na čelu s Dujom Strukanom, a Talijani su u svakom poluvremenu postigli po dva pogotka.

U prvom dijelu mrežu Malte tresli su Bonaventura i Berardi, a u drugom poluvremenu Berardi i Frattesi.