Hajdukov Makedonac i bivši napadač Rijeke zabili u pobjedi protiv Armenije

Branimir Korać • utorak, 17.10.2023.

Među brojnim prijateljskim utakmicama ljubiteljima posebno nam je zanimljiva ona između Sjeverne Makedonije i Armenije, Makedonci su slavili s 3:1...

Sjeverna Makedonija u prijateljskom susretu koji je igran u Strumici ugostila je hrvatskog protivnika u skupini kvalifikacija za Europsko prvenstvo, Armeniju, te je slavila s 3:1.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Makedonci su bolje realizirali svoje prilike, a u vodstvo ih je u 43. minuti doveo Aleksandar Trajkovski, posljednje pojačanje koje je pristiglo u Hajduk.

Nakon sat vremena igre Sjeverna Makedonija dolazi do drugog pogotka, ovaj put bivši napadač Rijeke Milan Ristovski bio je strijelac, a na 3:0 povisio je u 88. minuti Erdon Daci.

Armenci su u 94. minuti samo smanjili na konačnih 3:1.

Aleksandar Trajkovski i Arijan Ademi igrali su do 55. minute, a Varaždinov Dimitar Mitrovski igrao je do 68. minute. Četiri minute kasnije u igru je ušao Agon Elezi. Kod Armenije Stjopa Mkrtčjan igrao je od 57. minute.