Ćuže načeo Velež i poveo Zrinjski do pete uzastopne pobjede

Branimir Korać • srijeda, 18.10.2023.

Mostarski derbi nije donio nikakvu neizvjesnost. Zrinjski je bio bolji i u konačnici je zasluženo slavio s 3:0...

Zrinjski je upisao petu uzastopnu pobjedu, slavio je u gradskom derbiju protiv Veleža s glatkih 3:0.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Momčad pod vodstvom Krune Rendulića potvrdila je kvalitetu, bila je bolja i zaslužila je pobjedu.

Vrlo brzo je domaćin stigao do vodstva. Već u petoj minuti Tomislav Kiš je ubacio, a Mario Ćuže iz blizine je zabio za vodstvo.

Na novi pogodak čekalo se do 37. minute kada je pucao Radić, Hadžikić je odbio loptu, ali natrčao je Jakovljević i pospremio odbijanac u mrežu.

Ubrzo je i Velež zaprijetio u 43. minuti kada je nakon udarca Haskića lopta pogodila gredu, a nakon toga Zrinjski dolazi do trećeg pogotka. Ponovno zabija Jakovljević i to nakon ubačaja iz kornera.

U drugom dijelu prilika je bilo na obje strane, ali rezultat se nije mijenjao.