Valencia nastavila stopostotan niz, Monaco u debiju Kembe Walkera slavio u Beogradu

Branimir Korać, HINA • srijeda, 18.10.2023.

Odigrana su još tri susreta trećeg kola Eurolige, a posebno može biti zadovoljna Valencia koja je nastavila stopostotan niz...

Košarkaši Valencije pobijedili su na domaćem terenu Maccabi Tel Aviv 75:66 u susretu trećeg kola nove sezone Eurolige.

Igraj na utakmice Eurolige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Time je Valencia zadržala stopostotni učinak te nakon tri kola samo tri španjolske momčadi imaju savršeni omjer, na 3-0 su osim Valencije još košarkaši Barcelone i madridskog Reala.

Monaco je upisao premijernu pobjedu svladavši Crvenu zvezdu u Beogradu 82:76. Domaći sastav u posljednjih šest minuta utakmice nije postigao ni jedan poen iz igre, a goste je do slavlja vodio Mike James s 18 poena i 11 asistencija dok je europski debi upisao Kemba Walker i za 11 minuta ubacio dva poena.

Virtus je pred svojim navijačima u Bologni pobijedio berlinsku Albu 87:76 uz odličnu igru Gruzijca Šengelije koji je ubacio 26 koševa, a tome je dodao četiri skoka i tri asistencije. Za goste je hrvatski košarkaš Krešimir Nikić ubacio dva poena.