Ostali sportovi

Japanac svladao Andreja Gaćinu na startu Antalyje

Petar Jenjić • četvrtak, 19.10.2023.

Andrej Gaćina poražen je u prvom meču na WTT Contenderu koji se igra u Antalyji. Bolji je od njega bio Japanac Hiroto Shinozuka...

Nakon pobjede Tomislava Pucara i poraza Filipa Zeljka, danas je na WTT Contenderu u turskoj Antalyji nastupio i treći hrvatski stolnotenisač, Andrej Gaćina.

Igraj na stolnoteniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno 59. stolnotenisač na svjetskoj ljestvici igrao je protiv 27 mjesta bolje rangiranog Japanca, Hirota Shinozuka koji je stigao do pobjede u četiri seta, u njihovom prvom međusobnom dvoboju.

Shinozuka je slavio s 11-7, 11-8, 8-11, 11-8 nakon 36 i pol minuta igre. Gaćina nijednom tijekom meča nije uspio nadoknaditi zaostatak veći od jednog poena, a njegov protivnik bio je uspješniji na svom servisu i po broju uzetih poena na suparnikov.

Japanac će sada igrati protiv Shunsukea Togamija koji ej bio bolji od Marcosa Freitasa u tri seta.