Brod i Šibenik do domaćih pobjeda u četvrtom kolu Prve HMNL

Branimir Korać • subota, 21.10.2023.

U jedinstvenoj Prvoj HMNL, drugom razredu hrvatskog futsala, domaće pobjede upisali su Šibenik 1983 i Brod 035...

Goričani su doputovali u Slavonski Brod sa svega osmoricom igrača i upisali su vrlo visok poraz 8:3. Domaćin je sve riješio u prvom poluvremenu koje je dobio s čak 6:1, a već u prvih 15 minuta postigao je šest pogodaka. Kasnije je tek odrađivao posao.

Pogotke za Brod 035 postigli su Almedin Bundavica (tri), Senahid Mujić (dva), Bruno Velikanović (dva) i Matej Gačić. Antonio Olujević postigao je autogol za goste kod kojih je Vinko Vardić postigao dva gola.

Šibenik je slavio protiv Universitasa s 3:1 te pokazao kako se polako budi i diže.

Do prednosti od dva pogotka stigao je golovima Mikhaela Almeide Carvalha u 14. i Josipa Ćorana minutu kasnije. Sredinom drugog dijela Ivan Tustonjić vratio je goste u igru smanjivši na 2:1, a konačnih 3:1 postavio je Thomas Monteiro Silva u 38. minuti.