Lea Bošković poražena na startu turnira u Glasgowu

Petar Jenjić • srijeda, 25.10.2023.

Lea Bošković izgubila je na početku ITF turnira u Glasgowu. Bolja je od nje bila Ukrajinka Daria Snigur u dva seta...

U prvom meču na 60 tisuća dolara vrijednom turniru u škotskom Glasgowu, poraz je upisala Lea Bošković od koje je bila bolja Daria Snigur iz Ukrajine.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno 133. tenisačica svijeta slavila je s dva puta po 6:3 nakon jednog sata i sedam minuta provedenih na terenu. Hrvatska predstavnica, 110 mjesta slabije plasirana, ipak nije imala prevelikih prilika.

Nakon uvodna četiri gema, Snigur je napravila break, a nakon toga još jedan za potvrdu osvajanja prvog seta. U prva četiri gema drugog seta vidjeli smo četiri breaka, a nakon toga je Ukrajinka napravila još jedan za pobjedu.

Bio je to njihov drugi međusobni dvoboj, ujedno i drugi ove godine. U prvom je slavila Bošković u tri seta, ali danas ipak nije imala previše šanse.