Mektić i Peers poraženi na startu ATP turnira u Beču

Petar Jenjić • srijeda, 25.10.2023.

Nikola Mektić i John Peers upisali su poraz u prvom meču na ATP turniru u Beču. U tri seta slavili su Marcelo Arevalo i Jean-Julien Rojer...

Treći turnir zaredom Nikola Mektić i John Peers izgubili su u prvom kolu. U meču na ATP turniru u Beču gledali smo neizvjestan dvoboj, ali ipak su pobjedu odnijeli protivnici.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Radilo se o trećim nositeljima Marcelu Arevalu iz Salvadora i Jeanu-Julienu Rojeru iz Nizozemske koji su slavili sa 6:7, 6:4, 10:8 nakon jednog sata i 38 minuta igre.

Australsko-hrvatska kombinacija u prvom je setu spasila jednu set loptu protivnika te tie-break dobila sa 7:3. Jedan break vidjeli smo u drugom setu, a bio je dovoljan trećim nositeljima za poravnanje.

U produženom tie-breaku Arevalo i Rojer poveli su s 3:0, Mektić i Peers kasnije su poravnali na 4:4, ali s nova tri poena njihovi protivnici se odvajaju. Imali su 9:6 te iskoristili treću meč loptu.