Ostali sportovi

Odbojkašice Mladosti tijesno poražene u kvalifikacijama za Ligu prvaka

Petar Jenjić • srijeda, 25.10.2023.

Rumunjska Alba Balaj svladala je odbojkašice Mladosti u drugom susretu kvalifikacija za Ligu prvaka. Neizvjesan dvoboj otišao je u pet setova...

Drugu utakmicu i drugi poraz u kvalifikacijama za plasman u Ligu prvaka upisale su odbojkašice Mladosti koje su za protivnice imale rumunjsku momčad Alba Blaj.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vrlo neizvjesan dvoboj otišao je na stranu hrvatskih protivnica koje su slavile nakon pet setova borbe. Završilo je 21-25, 25-21, 28-26, 15-25, 15-13.

Mladostašice su uzele prvi set s 25-21, a na isti način su izgubile drugi. U trećem setu Rumunjke su imale tri set lopte, ali nisu ih uspjele iskoristiti pa njene protivnice slave s 28-26.

Nakon jednosmjernog četvrtog seta kojeg su uzele s 25-15, Rumunjke su posljednji dobile s 15-13. Nijednom u odlučujućem setu nisu se našle u zaostatku.

Mladostašicama je preostala utakmica protiv Brna.