Ostali sportovi

Turci slavili u Osijeku, Mursa uzela jedan set

Petar Jenjić • srijeda, 25.10.2023.

U prvoj utakmici 1/64 finala CEV kupa, odbojkaši Murse poraženi su na domaćem terenu od Arkasspora. Uzvratni dvoboj na rasporedu je za tjedan dana...

Odbojkaši osječke Murse odigrali su prvu utakmicu u 1/64 finala CEV kupa. Na svom terenu igrali su protiv turskog Arkasspora te izgubili nakon borbe u četiri seta.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatski klub izgubio je nakon nešto više od sat i pol igre. Prvi set otišao je na stranu gostiju s 25:19, ali nakon toga Mursa dolazi do poravnanja. Nakon velike drame uzela je drugi set s 25:23.

Međutim, nakon toga je Arkasspor bez prevelikih poteškoća dobio sljedeća dva seta. Treći s 25:14, dok je četvrti uzeo s 25:18 i tako uoči uzvratne utakmice ostvario veliku prednost.

Mursi slijedi gostovanje kod istog protivnika, a taj je dvoboj na rasporedu prvi dan studenoga.