Olmissum svladao kazahstanskog doprvaka na startu Lige prvaka

Petar Jenjić • srijeda, 25.10.2023.

Hrvatski doprvak Olmissum stigao je do pobjede u prvom susretu skupine 1 Lige prvaka. Za protivnika je imao Ajat iz Kazahstana te ga svladao s 3:2...

Prvi susret u skupini Lige prvaka odigrao je Olmissum koji je za protivnika imao kazahstanski Ajat. Vrlo zanimljiv dvoboj otišao je na stranu hrvatskog doprvaka.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sve do same završnice prvog dijela nismo vidjeli pogodak, a tada je Jeremy Bukovec doveo Omišane u vodstvo. U 25. minuti Ajat je poravnao preko Luana Marcela, no izjednačen rezultat nije potrajao dugo.

Već je u 28. i 29. minuti Olmissum stigao do dva nova pogotka, a postigao ih je Antonio Sekulić. Četiri minute prije kraja kazahstanski doprvak smanjio je preko Lucasa Iana.

Rezultat se do kraja nije promijenio, a dodajmo i to da je u drugom susretu skupine dvoboj Sportinga i HIT Kijeva završio bez pobjednika 1:1. Ukrajinska momčad sljedeći je protivnik Omišana.