Ostali sportovi

Rumunjska Arcada ipak prejaka za Mladostaše

Petar Jenjić • srijeda, 25.10.2023.

Arcada Galati slavila je u četiri seta protiv HAOK Mladosti u utakmici prve faze Lige prvaka. Hrvatskoj momčadi još ostaje dvoboj protiv Guaguasa...

Odbojkaši Mladosti nisu uspjeli doći do pobjede u prvoj utakmici prve faze Lige prvaka. U dvoboju protiv rumunjske Arcade Galati izgubili su s 3:1 u setovima.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prvi set je bez većih poteškoća otišao na stranu Arcade koja je slavila s 25-17. Drugi set igrao se gotovo pa poen za poen, nitko nije imao više od dva razlike, što je bilo dovoljno Rumunjima za 25-23.

Mladostaši su bez prevelikih poteškoća uzeli treći set s 25-17, ali posljednji je ipak u potpunosti pripao protivniku koji ga je uzeo rezultatom 25-9.

Hrvatskoj momčadi sada preostaje dvoboj protiv domaćina turnira, španjolskog Guaguasa koji se igra već sutra.