Dan remija u SuperSport Drugoj NL, važna pobjeda za Jadran LP

Petar Jenjić • subota, 28.10.2023.

Odigrano je sedam utakmica SuperSport Druge NL. U derbiju kola Jadran LP slavio je u gostima kod Radnika, dok su četiri susreta završila istim rezultatom...

Treći remi sezone upisao je Hrvatski dragovoljac koji je odigrao 1:1 protiv Krka. Za vodstvo gostiju zabio je Mateo Klenovšek u 71. minuti, da bi bod domaćinu donio Leo Perić u 89. minuti.

Igraj na SuperSport HNL- na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Istim rezultatom završio je i dvoboj Jadran Poreča i Dugog Sela. Domaćinu je ovo sedmi bod sezone kojim ostaje posljednji, dok je domaćin na tri boda više. Strijelci su bili Petar Radoš s jedne i Igor Lepinjica s druge strane.

Treća utakmica koja je završila remijem bila je ona između Kustošije i Bjelovara. Gosti su poveli preko Jovana Motike, a domaćinu je bod donio Fran Petković. Kustošija je u završnici ostala i s igračem manje nakon isključenja Marijana Oršolića.

I četvrti susret dana koji je završio 1:1 bio je onaj između Belišća i Karlovca. Gosti su poveli preko Ivana Matjaža u desetoj minuti, a domaćin je do boda stigao u 89. zahvaljujući autogolu Rafaela Stepinca.

Do šeste pobjede sezone stigla je Marsonia koja je na domaćem terenu s 2:0 bila bolja od Grobničana. Slavili su pogocima Antonija Ivandića i Darija Ćate.

Do istog broja pobjeda stigla je i Mladost Ždralovi koji su s 3:0 na domaćem terenu svladali Trnje s 3:0. Dva pogotka postigao je David Žabec, dok je jedan dodao Dmitro Lopa.

Jadran Luka Ploče je u derbiju kola u gostima slavilo kod Radnika iz Križevaca. Gosti su slavili s 2:0, a junaci pobjede bili su Goran Šujić i Jozef Kuqi.

Ovom pobjedom je stigao na 21 bod, koliko ima i današnji protivnik, ali i Opatija, dok Mladost Ždralovi imaju jedan više. Dodajmo i da im preostaje zaostali susret protiv Hrvatskog dragovoljca.