Rennes 1:1 Strasbourg
Strasbourg

Remi u Rennesu, domaćin u zadnjih deset minuta ispustio pobjedu

HINA • nedjelja, 29.10.2023.

Osim susreta između Bresta i PSG-a odigrana su još četiri dvoboja, a među njima se ističu pobjeda Lillea i remi u Rennesu...

Nogometaši Rennesa i Strasbourga osvojili su po bod u desetom kolu francuskog prvenstva odigravši 1:1 u međusobnom nedjeljnom dvoboju odigranom na stadionu Roazhon Park.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Rennes je poveo u 23. minuti, a strijelac je bio Adrien Truffert. Do 81. minute domaća momčad je imala tri boda, a onda je izjednačujući pogodak postigao Lebo Mothiba.

Rennes je s 12 bodova privremeno skočio na osmu poziciju, a Strasbourg je s 11 bodova na 14. mjestu.

Nogometaši Lillea na svom su stadionu pobijedili Monaco s 2:0 i približili se vodećem trojcu pri vrhu ljestvice francuskog prvenstva nakon deset odigranih kola. Ivan Cavaleiro (32) i Bafode Diakite (42) bili su strijelci za domaću momčad koja je Monacu nanijela drugi prvenstveni poraz.

Montpellier je kao domaćin svladao Toulouse s uvjerljivih 3:0. Dvostruki strijelac bio je Nigerijac Akor Adams (13, 72), a jednom je mrežu pogodio Khalil Fayad (63).

Metz i Le Havre su odigrali utakmicu bez pogodaka.