Ostali sportovi

Mladostašice poražene u tri vrlo tijesna seta

Petar Jenjić • utorak, 31.10.2023.

Mađarski Bekescsabai uspješno je krenuo u novu sezonu MEVZA lige, a u prvoj utakmici je u tri seta bio bolji od Mladosti. Međutim, nije mu bilo lako...

Krenula je MEVZA liga za odbojkašice Mladosti koje su u prvoj utakmici igrale protiv mađarskog Bekescsabaija. Gosti su upisali pobjedu od 3:0, iako nijedan set nije bio lagan.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mladostašice su u prvom setu povele s 5:0, a nešto kasnije imale i devet poena prednosti (16:7), ali nisu uspjele izdržati do kraja. Imale su jednu set loptu, no protivnice su slavile s 26:24.

Većim dijelom drugog seta Mađarice su bile u vodstvu, a od zaostatka 18:13, Mladost je napravila seriju od sedam uzastopnih poena. Međutim, kada se lomilo, ipak su gošće ponovno bile bolje, ovoga puta s 25:23.

Treći set, iako je završio istim rezultatom, Bekescsabai je držao vodstvo u završnici. Mladost se približila na poen zaostatka, ali nije išlo više od toga.

Hrvatskoj ekipi sada slijedi utakmica protiv Calcit Kamnika koja se igra 2. studenoga.