Ostali sportovi

Odbojkašice Mladosti do pobjede u MEVZA ligi, poraz Dinama

Petar Jenjić • četvrtak, 02.11.2023.

Dvije hrvatske ekipe danas su igrale svoje utakmice u MEVZA ligi uz polovičan učinak. Mladost je svladala Calcit Kamnik, dok je Dinamo izgubio od Nove KBM Branika...

Svoju drugu utakmicu u Srednjoeuropskoj MEVZA ligi, a prvi poraz, upisale su odbojkašice zagrebačkog Dinama koje su gostovale u Sloveniji kod ekipe Nova KBM Branik.

Igraj na odbojkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Slovenska momčad ostala je na stopostotnom učinku bez izgubljenog seta, a danas je slavila nakon sat vremena igre. Prvi set dobila je s 25-18, a nakon toga je sljedeća dva dobila s 25-11 i 25-13.

S druge strane, uspješnija je bila Mladost koja je premijernu pobjedu ove sezone u ovom natjecanju upisala protiv slovenskog Calcit Kamnika s 3:0 u setovima.

Nakon tijesnog prvog seta kojeg su dobile s 26-24, Mladostašice se u preostala dva nijednom nisu našle u zaostatku. Dobile su ih s 25-20 i 25-17.