Pavić u paru s Heliovaarom izbacio Dodiga i Krajiceka

Petar Jenjić • petak, 03.11.2023.

Mate Pavić izborio je polufinale Mastersa u Parizu u paru s Harrijem Heliovaarom. U dva su seta bili bolji od prvih nositelja Ivana Dodiga i Austina Krajiceka...

Do nove pobjede i plasmana u polufinale Mastersa u Parizu stigli su Harri Heliovaara i Mate Pavić koji su za plasman među četiri najbolja svladali prve nositelje turnira.

Igraj na Masters u Parizu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Radi se o Ivanu Dodigu i Austinu Krajiceku koje su porazili sa 6:4, 6:4 nakon jednog sata i 11 minuta igre. Ovo im je bio prvi međusobni dvoboj.

U prvom setu vidjeli smo ukupno po jednu break šansu na obje strane, a svoju su iskoristili Heliovaara i Pavić koji su zatim sačuvali vodstvo i uzeli prvi set.

Jedan oduzet servis vidjeli smo i u drugom setu, a ponovno ga je napravila finsko-hrvatska kombinacija koja je vodstvo sačuvala do kraja meča.

Za plasman u finale igrat će protiv trećih nositelja Rohana Bopanne i Matthewa Ebdena.