Nino Serdarušić zaključio nastup na Challengeru u četvrtfinalu

Petar Jenjić • petak, 03.11.2023.

Nino Serdarušić upisao je poraz u četvrtfinalnom meču u Charlottesvilleu. Bolji je od njega bio Beibit Žukajev iz Kazahstana u dva seta...

Do četvrtfinala na Challengeru u američkom Charlottesvilleu stigao je Nino Serdarušić, ali je ostao ipak i bez plasmana među četiri najbolja tenisača.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bolji je od njega u dva seta bio 37 mjesta bolje rangirani Kazahstanac Beibit Žukajev (247.) koji je slavio sa 6:3, 6:4 nakon jednog sata i 24 minute provedene na terenu.

Bio im je ovo prvi međusobni dvoboj, a Žukajev je u cijelom meču prepustio protivniku samo jedan break šansu koju je uspješno i spasio. Imao je i 85 posto poena nakon prvog servisa.

U prvom setu oduzeo je dva puta servis hrvatskom tenisaču, dok mu je u drugom bio dovoljan i samo jedan za dolazak do pobjede.