Etiopija i Sijera Leone igrali skoro tri sata, pobjeda DR Konga

Petar Jenjić • srijeda, 15.11.2023.

Odigrane su četiri utakmice prvog kola afričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Napadi nisu bili učinkoviti, a vidjeli smo sve skupa tri gola...

U susretu skupine H, Ekvatorijalna Gvineja je kao domaćin bila bolja od Namibije s 1:0. Jedini pogodak na susretu postigao je Emilio Nsue u 67. minuti na asistenciju Ibana Salvadora.

Igraj na afričke kvalifikacije na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prvu službenu utakmicu još od siječnja 2022. godine odigrala je reprezentacija Zimbabvea, a bila je gost Ruandi. Dvoboj u skupini C završio je bez postignutih pogodaka.

DR Kongo bio je domaćin Mauritaniji u skupini B, a do pobjede je stigao rezultatom 2:0. Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a u nastavku su poentirali Yoane Wissa i Theo Bongonda.

Gotovo tri sata trajala je utakmica Etiopije i Sijera Leonea u skupini A. Dvoboj je prekidan zbog guste magle u nekoliko navrata, a na koncu je završio bez golova.