Karlovac svladao vodeći Radnik i zakomplicirao SuperSport Drugu NL

Petar Jenjić • subota, 25.11.2023.

Odigrano je preostalih pet utakmica 15. kola SuperSport Druge NL. Karlovac je slavio u gostima kod križevačkog Radnika, dok je Marsonia slavila kod kuće protiv porečkog Jadrana...

Situacija na ljestvici SuperSport Druge NL dodatno se komplicira nakon današnjih utakmica 16. kola. Karlovac je slavio u gostima kod Radnika pogotkom Ivana Matiaža u 92. minuti i sada je došao do 27 bodova.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Isti broj ima i Marsonija, dok vodeći Radnik i Opatija imaju po 30 bodova, a treća Mladost Ždralovi jedan manje.

Jadran LP došao je do 25 bodova, s tim da će za četiri dana odigrati zaostali susret s Hrvatskim dragovoljcem, što će biti posljednja utakmica ovog ranga u 2023. godini. Danas je na domaćem terenu odigrao 1:1 protiv Krka.

Za domaću momčad poentirao je Frano Medić u 42., da bi bod gostima donio Marko Jelić u 78. minuti.

Marsonia je kod kuće s 2:0 bila bolja od Jadran Poreča. Prvo je u 39. minuti poentirao Dino Bognar, da bi pobjedu potvrdio Selmir Mahmutović u 53. minuti.

Minimalnu pobjedu upisalo je Trnje koje je bilo bolje od Grobničana. Jedini pogodak postigao je Josip Kolar u 14. minuti, a njegova momčad sada je na 16 bodova.

Dvoboj Belišća i Dugog Sela završio je bez pogodaka. Domaćin je sada na 12 bodova, a gost ima tri više.