Niti Werder nije zaustavio Bayer, Wolfsburgu važna pobjeda protiv Leipziga

Branimir Korać, HINA • subota, 25.11.2023.

U Bundelsigi je odigrana većina susreta 12. kola. Na vrhu je i dalje Bayer Leverkusen koji je upisao novu pobjedu...

Nogometaši Stuttgarta nastavili su nizati sjajne rezultate ove sezone, oni su u susretu 12. kola njemačkog prvenstva stigli do devete pobjede svladavši kao gosti Eintracht u Frankfurtu sa 2:1 (2:1).

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Oba gola za Stuttgart postigao je Undav (1, 45+1), dok je Anton (26-ag) bio strijelac autogola kojim je Eintracht nakratko poravnao na 1:1.

Kristijan Jakić i Hrvoje Smolčić ostali su na klupi Eintrachta.

Ranije u subotu su se nogometaši Bayera iz Leverkusena vratili na vrh ljestvice uvjerljivom 3:0 (2:0) gostujućom pobjedom protiv Werdera u Bremenu. Strijelci za Bayer bili su Deman (9-ag), Frimpong (42) i Grimaldo (76). Josip Stanišić ostao je na klupi Bayera koji sada ima 34 boda, dva više od drugog Bayerna koji je u petak kao gost svladao Koeln sa 1:0.

Lovro Majer igrao je do 78. minute za Wolfsburg u 2:1 (1:0) domaćoj pobjedi protiv RB Leipziga. Golove za momčad koju vodi Niko Kovač postigli su Wind (9) i Rogerio (66), a za RB Leipzig je strijelac bio Poulsen (52).

Josip Juranović ušao je u igru u 76. minuti za Union Berlin koji je na svom terenu odigrao 1:1 (0:1) s Augsburgom kod kojega je Dion Drena Beljo ostao na klupi. Demirović (39-11m) je doveo goste u vodstvo, a poravnao je Volland (88).

Matej Maglica odigrao je čitav susret, dok je Bartol Franjić ušao u igru u 58. minuti za Darmstadt koji je na gostovanju kod Freiburga odigrao 1:1.