Antonia Ružić poražena u prvom meču u Slovačkoj

Petar Jenjić • srijeda, 29.11.2023.

U meču prvog kola ITF turnira u Trnavi poraz je upisala Antonia Ružić. Bolja je od nje bila Miriam Bolkvadze...

Hrvatska tenisačica Antonia Ružić nije uspjela proći prvu prepreku na 60 tisuća dolara vrijednom turniru koji se ovog tjedna igra u slovačkoj Trnavi.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno 267. tenisačica svijeta izgubila je od 450 mjesta slabije rangirane protivnice, Miriam Bolkvadze, sa 6:4, 6:0 nakon jednog sata i 14 minuta igre.

U prva tri gema vidjeli smo tri gema, a jedan više napravila je gruzijska tenisačica koja je stečeno vodstvo sačuvala sve do kraja.

U drugom setu Ružić nije uspjela dobiti nijedan gem, a sve svoje šanse iskoristila je njena protivnica za dolazak do pobjede.