Kolo Muani zabio za pobjedu PSG-a protiv svog bivšeg kluba

Petar Jenjić • subota, 09.12.2023.

Nogometaši PSG-a upisali su novu prvenstvu pobjedu i zadržali razmak na vrhu Ligue 1. Na Parku prinčeva slavili su s 2:1 protiv Nantesa...

Vrh ljestvice u Ligue 1 i dalje suvereno drži PSG koji je na domaćem terenu uspio slomiti otpor Nantesa i svladati ga s 2:1. Tako drži odstojanje od šest bodova pred prvim pratiteljem Monacom.

Igraj na Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Parižani su nakon prvog poluvremena imali vodstvo od 1:0 zahvaljujući odličnoj akciji Bradleyja Barcole koji je utrčao u kazneni prostor i poentirao iskosa.

Gosti su poravnali u 55. minuti kada je glavom loptu u mrežu skrenuo Mostafa Mohamed. Remi je stajao na semaforu sve do 83. minute kada je Randal Kolo Muani poentirao nakon odbijanca protiv svog nekadašnjeg kluba.

Pobjedu je upisao i Monaco koji je slavio na gostovanju kod Rennesa s 2:1, a sve golove vidjeli smo u drugom poluvremenu. Goste je u vodstvo u 51. minuti doveo Vanderson, da bi isti igrač u 75. zaradio drugi žuti karton.

I s igračem manje momčad iz Kneževine došla je do drugog gola deset minuta kasnije, a zabio je Youssouf Fofana. Domaćin je uspio smanjiti do kraja iz penala preko Benjamina Bourigeauda.