Zrinjski pobjedom protiv Sarajeva učvrstio drugu poziciju i u boljem raspoloženju ide na odmor

Branimir Korać • ponedjeljak, 18.12.2023.

Odigran je posljednji ovogodišnji dvoboj u Premijer ligi BiH, Zrinjski je u utakmici 18. kola ugostio Sarajevo i upisao je pobjedu 2:0.

Pobjeda za dobro raspoloženje uoči blagdana, ali i za ostanak za petama ove sezone vrlo uvjerljivom Borcu iz Banja Luke. Zrinjski je u posljednjem susretu 18. kola ugostio Sarajevo i upisao je pobjedu 2:0.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Aktualni prvak povezao je tri dobre utakmice, slavio je u gostima kod Širokog Brijega pa je remizirao s Aston Villom i nakon toga svladao Sarajevo za uspješan završetak godine.

Zrinjski je sve riješio u prvom poluvremenu gdje je postigao oba pogotka, ali imao i neiskorišteni kazneni udarac.

U 35. minuti nije ga iskoristio Nemanja Bilbija čiji je udarac obranio bivši vratar Šibenika Lovre Rogić.

U posljednjih pet minuta prvog dijela domaćin ipak dolazi do dva pogotka. Prvo je Bilbija pogodio za 1:0, a onda je na 2:0 povisio Damir Zlomislić.

U drugom dijelu rezultat se nije mijenjao i Zrinjski je smanjio zaostatak za liderom na sedam bodova. Sarajevo je na četvrtom mjestu s pet bodova manje od Zrinjskog.