Velika Jovićevićeva pobjeda, u gostima održana lekcija Benzeminom Al Ittihadu

Branimir Korać • nedjelja, 24.12.2023.

U 18. kolu saudijskog prvenstva Al Raed pod vodstvom Igora Jovićevića u gostima je stigao do vrijedne pobjede protiv uglednog Al Ittihada...

Al Ittihad unatoč visokim ambicijama ne izgleda dobro. Upisao je novi poraz, ovaj put od Al Raeda pod vodstvom Igora Jovićevića koji se bori za opstanak u najvišem rangu.

Igraj na utakmice saudijskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nastupili su od prve minute i Kante i Fabinho i Benzema, ali to nije pomoglo Al Ittihadu koji je poražen 3:1.

Već u 12. minuti loša vijest za Al Ittihad, isključen je Al Olayan što gosti koriste deset minuta kasnije i preko Marokanca El Berkaouija dolaze do vodstva. Do odlaska na odmor domaćin je uspio barem izjednačiti preko Romarinha.

U drugom dijelu Al Raed je otišao do pobjede, El Berkaoui i Al Dossary odveli su ga do slavlja 3:1.

S ova tri boda Jovićevićeva momčad pobjegla je s pretposljednje pozicije na 15. mjesto.