Krstanović odveo Senjak Hotele Matan u finale veteranske Kutije

Branimir Korać • utorak, 26.12.2023.

Poznat je prvi finalist veteranskog dijela Kutije šibica. Senjak Hoteli Matan prošli su u finale pobjedom protiv Pulpit Elkra s 3:1...

Senjak Hoteli Matan opravdali su status favorita i izborili su prolaz u finale veteranske Kutije šibica. Na krilima Ivana Krstanovića, Matan je slavio s 3:1 protiv Pulpit Elkra predvođenog Željkom Sopićem.

Igraj na utakmice Kutije šibica na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Krstanović je već u drugoj minuti zatresao mrežu Fištera, Rajčević je opalio iz voleja, na drugoj vratnici bio je Krstanović koji je iz blizine pospremio loptu u mrežu.

U šestoj minuti već je 2:0, ovaj put Dalibor Jukić pogodio je od jedne pa druge vratnice za 2:0.

U nastavku susreta Matanovi igrači su čuvali prednost, Pulpit je pokušavao doći do pogotka, ali uspio je tek u 36. minuti iz akumulacije preko Slavena Lalića.

Dvije minute kasnije nova prilika iz akumulacije za potpuni povratak, međutim Lalić ovaj put puca pokraj gola.

Odmah je uslijedila kazna na drugoj strani, Krstanović je nakon auta mirno pogodio iz blizine za konačnih 3:1.