Ostali sportovi

Tijesan poraz Filipa Zeljka na turniru u Dohi

Petar Jenjić • srijeda, 17.01.2024.

Hrvatski stolnotenisač upisao je tijesan poraz u prvom kolu WTT Contendera u katarskoj Dohi. Bolji je od njega bio Indijac Kamal Achanta Sharath u četiri seta...

Na WTT Contenderu u katarskoj Dohi nastupio je hrvatski stolnotenisač Filip Zeljko koji je odmah nakon prvog meča i zaključio svoje sudjelovanje.

Igraj na stolnoteniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno 129. na svjetskog rang ljestvici igrao je protiv Indijca Kamala Achante Sharatha, 37 mjesta bolje rangiranog protivnika koji je upisao tijesnu pobjedu u četiri seta.

Indijski predstavnik dobio je prvi set s 11-8, nakon čega je puno izjednačeniji bio drugi koji je dobio s 13-11 i poveo s 2:0 u setovima.

Nakon toga Zeljko je uzeo set s 11-7, ali dalje od toga nije išlo. Indijac je četvrti set dobio nakon velike borbe sa 17-15. Meč je trajao nešto više od 45 minuta.