Duje Ajduković zaustavljen u četvrtfinalu turnira u Nonthaburiju

Mihaela Bradovski • petak, 19.01.2024.

Hrvatski tenisač Duje Ajduković poražen je u četvrtfinalu Challengera u Nonthaburiju. Bolji je bio Talijan Matteo Gigante koji je slavio u tri seta...

Duje Ajduković ipak nije izborio prolaz u polufinale Challengera u Nonthaburiju. U četvrtfinalu je nakon velike borbe poražen od sedmog nositelja Talijana Mattea Gigantea.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bio je ovo prvi put da se susreću, Ajduković je imao bolji ulazak u meč, ali na kraju je pobjedu odnio Gigante.

Hrvatski tenisač uzeo je prvi set sa 6:3, odlično je servirao i sve do sredine drugog seta Gigante praktički ništa nije mogao na reternu. No onda je dobio prvu priliku za oduzimanje servisa, iskoristio ju je i uzeo set.

U trećem setu Ajduković je pao, brzo se našao u minusu 4:0 te je Gigante bez većih problema završio posao.

U polufinalu ga čeka Jason Jung iz Tajvana.