Arevalo i Pavić bez većih poteškoća do osmine finala Australian Opena

Petar Jenjić • subota, 20.01.2024.

Mate Pavić izborio je osminu finala Australian Opena u paru s Marcelom Arevalom. Bez većih poteškoća svladali su Srirama Balajia i Victora Vlada Corneu...

Do nove pobjede na Australian Openu stigao je Mate Pavić koji je izborio plasman u osminu finala u konkurenciji muških parova s Marcelom Arevalom iz Hondurasa.

Igraj na Australian Open (ž) na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Protivnici Arevalu i Paviću bili su Sriram Balaji iz Indije i Victor Vlad Cornea iz Rumunjske koji nisu predstavljali previsoku prepreku za prolazak u sljedeću fazu.

Hrvatsko-honduraška kombinacija slavila je s dva puta po 6:3 nakon jednog sata i šest minuta provedenih na terenu. U prvom setu dva je puta oduzela servis protivniku, a u drugom jednom. Balaji i Cornea nisu imali nijednu break šansu u cijelom meču.

U osmini finala čeka ih nešto teži izazov, radi se o osmim nositeljima Kevinu Krawietzu i Timu Puetzu.