Osijek remizirao protiv sjevernomakedonskog prvoligaša

Petar Jenjić • subota, 20.01.2024.

Nogometaši Osijeka odigrali su prvu od dvije današnje prijateljske utakmice. Protivnik je bila Makedonija GP, a nakon 85 minuta igre završilo je 0:0...

Subota donosi dvije pripremne utakmice Osijeka, a prva od njih odigrana je protiv Makedonije GP koja se bori za ostanak u tamošnjoj prvoj ligi.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prvo poluvrijeme igralo se 40, a drugo 45 minuta. Izdvaja se 16. minuta i šansa Osijeka preok Zahirovića čiji je udarac obranio Stevkovski. Po hladnom i vjetrovitom vremenu nije bilo prave mogućnosti za prave napadačke akcije.

Iz nastavka susreta izdvaja se 68. minuta i novi pokušaj Zahirovića koji je obranio protivnički vratar. Lopta se odbila do Matkovića, ali za sjevernomakedonski sastav više nije bilo opasnosti.

U završnici dobra šansa za Osijek kada je Babić proigrao za utrčalog Matkovića, ali Stevkovski je ponovno obranio.

Od 14 sati Osječani će odigrati pripremni dvoboj protiv mađarskog Fehervara kojeg je svladao Hajduk s 5:2 proteklog tjedna.