Petar Jenjić • nedjelja, 21.01.2024.

Hajduk je na svojim službenim stranicama objavio vijest da je klub napustio Ivan Dolček. Njegova nova destinacija je slovačka Dunajska Streda, dok će se na dvojnu registraciju u Hajduk i Solin vratiti Jere Vrcić koji je bio u Širokom Brijegu...

Novosti iz Hajduka po pitanju odlazaka i dolazaka. Momčad napušta Ivan Dolček koji će preseliti u Slovačku, dok je Jere Vrcić vraćen s posudbe iz Širokog Brijega. Priopćenje prenosimo u potpunosti:

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

HNK Hajduk i slovački prvoligaš FC DAC 1904 Dunajská Streda postigli su dogovor o transferu 23-godišnjeg krilnog napadača Ivana Dolčeka.

Dolček je u Hajduk stigao u ljeto 2019. godine iz Slaven Belupa, a za Bijele je od tada upisao ukupno 70 službenih nastupa. Od toga je 33 puta utakmicu počeo od prve minute, postigao je tri pogotka te svom učinku pridodao pet asistencija.

Posljednji put za Hajduk je nastupio krajem listopada prošle godine u 1:0 pobjedi na prvenstvenom gostovanju kod Slaven Belupa.

Ivane, hvala ti na svemu. Želimo ti puno sreće, zdravlja i uspjeha u nastavku karijere!

Dodajmo kako je naš 19-godišnji napadač Jere Vrcić vraćen s posudbe iz Širokog Brijega, a drugi dio sezone će igrati za Solin, odnosno putem dvojne registracije imat će pravo nastupa za Hajduk i Solin.