U-17: Hrvatska pobjedom protiv Grčke otvorila međunarodni turnir u Poreču

Mario Borko • subota, 10.02.2024.

U petak je u Poreču počeo međunarodni turnir za reprezentacije do 17 godina. Hrvatska je na otvaranju s minimalnih 1:0 pobijedila Grčku...

Ovih dana u Istri, točnije Poreču, odigrava se međunarodni turnir reprezentacija do 17 godina, a na njemu sudjeluju četiri reprezentacije. Uz domaćina Hrvatsku, tu su: Grčka, Turska i Bugarska. Na startu turnira Hrvatska je s 1:0 pobijedila reprezentaciju Grčke.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pogodak vrijedan pobjede postigao je Dinamov kadet Mislav Ćutuk u 81. minuti susreta. 17-godišnjak je s deset golova drugi strijelac kadetske lige.

Izabranici Roberta Jarnija u idućem kolu odmjerit će snage s reprezentacijom Turske koja je u prvoj utakmici remizirala s Bugarskom, rezultatom 1:1. Utakmica je na rasporedu u ponedjeljak s početkom u 15 sati i 15 minuta.

Hrvatska je igrala u sastavu: Raić, Godec (75’ Pajsar), Pavlović (62’ Pavlović), Zebić, Mandić (75’ Kasumović), Peček (75’ Anić), Durdov (62’ Vrzić), Baković, Ćutuk, Čović (62’ Šutalo), Marić (46’ Barić).