U-19: Hrvatska tijesno poražena od Saudijske Arabije

hns.family, Petar Jenjić • srijeda, 14.02.2024.

Hrvatska reprezentacija do 19 godina poražena je u prvoj utakmici na prijateljskom turniru u Poreču i Umagu. Bolja je s 2:1 bila Saudijska Arabija...

Mlada hrvatska U-19 reprezentacija otvorila je nastup na međunarodnom prijateljskom turniru u Poreču i Umagu tijesnim porazom od Saudijske Arabije 2:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Izabranici Siniše Oreščanina poraženi su nakon pogodaka Faisala Fahada Ban Nheeta u 33. i Rakana Khalida Alghamdija u 51. minuti, a jedini pogodak za Hrvatsku postigao je Oliver Lukić u 89. minuti iz jedanaesterca.

Drugi nastup na turniru Hrvatska će imati 16. veljače u Umagu od 12 sati.

Hrvatska je igrala u sastavu: Klarin (76’ Hlapčić), Graonić (76’ Begonja), Žiković (59’ Vrbanac), Gec (46’ Skoko), Panić (59’ Živković), Majić (76’ Krešić), Cvetko (59’ Damjanić), Težak (76’ Juričić), Jakac (46’ Hodak), Krušelj (46’ Matković), Lukić.

AUTOR: hns.family