Duje Ajduković lakoćom do četvrtfinala Challengera

Petar Jenjić • četvrtak, 22.02.2024.

Do nove pobjede na Challengeru u Puneu stigao je Duje Ajduković koji nije imao problema protiv Tristana Boyera. Hrvatski tenisač slavio je u dva seta...

Nakon vrlo tijesne pobjede protiv Sebastiana Fanselowa, nešto lakše bilo je Duji Ajdukoviću u meču osmine finala u Puneu.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatski tenisač igra na Challengeru u spomenutom indijskom gradu, a za plasman u četvrtfinale svladao je protiv 247. tenisača svijeta Tristana Boyera. Amerikanac nije imao prevelike šanse.

Ajduković je slavio sa 6:1, 6:2 nakon samo jednog sata i dvije minute provedene na terenu. Ovo im je bio prvi međusobni dvoboj, a hrvatski predstavnik nije dopustio protivniku nijednu break šansu.

Samo tri izgubljena gema dovoljno govore o razlici u kvaliteti, a hrvatskog tenisača sada čeka bolji iz dvoboja Aleksej Zaharov - Ramkumar Ramanathan.