Lukas i Würth zaključile svoj nastup na turniru u Antalyji

Petar Jenjić • četvrtak, 22.02.2024.

Tara Würth i Tena Lukas nisu uspjele doći do pobjede u osmini finala ITF turnira u Antalyji. Würth je izgubila od ruske, a Lukas od latvijske predstavnice...

Poraz u osmini finala 35 tisuća dolara vrijednog turnira u Antalyji upisala je Tara Würth koja je igrala protiv kvalifikantice, 18-godišnje Aleksandre Šubladze.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon jednog sata i 47 minuta provedenih na terenu, hrvatska tenisačica izgubila je od Ruskinje sa 6:4, 6:1 u njihovom prvom međusobnom dvoboju.

Do pobjede nije uspjela doći ni Tena Lukas koja je na istom turniru bila postavljena za prvu nositeljicu. Bolja je od nje bila latvijska predstavnica Daniela Vismane u tri seta, u prvom međusobnom dvoboju.

Meč je trajao gotovo tri sata. Vismane je prvi set dobila sa 6:3, Lukas je u tie-breaku drugog seta slavila sa 7:5, dok je treći ponovno otišao na stranu njene protivnice sa 6:4.