Zimski sportovi

Leona Popović pobijedila u utrci Europskog kupa

Petar Jenjić • četvrtak, 22.02.2024.

Hrvatska skijašica Leona Popović nastupila je na utrci slaloma Europskog kupa u Malbunu i osvojila prvo mjesto. Popović hvata što bolju formu za završnicu sezone...

Nakon nekoliko slabijih rezultata, ali i dva odustajanja, Leona Popović odlučila je hvatati formu na utrkama Europskog kupa. Odluka je bila dobra.

Igraj na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Naime, jučer je nastupila u slalomskoj utrci koja se održava u lihtenštajnskom skijalištu Malbunu i osvojila prvo mjestu. Ovo joj je ujedno bila i prva pobjeda u ovom natjecanju.

Prvu je vožnju, sa startnim brojem 20, odradila s vremenom 44.03., a drugu s vremenom 46.07 što je bilo dovoljno za najviše postolje. Ovo će definitivno biti dobar vjetar u leđa za završnicu sezone.

Dodajmo i to da je Popović nastupila i u današnjoj slalomskoj utrci u kojoj je zauzela 15. mjesto sa sekundom i 15 stotinki zaostatka za pobjednicom.