Kiš započeo golijadu, Zrinjski se uvjerljivom pobjedom približio Borcu

Branimir Korać • nedjelja, 25.02.2024.

U 20. kolu Premijer lige BiH Zrinjski je upisao visoku pobjedu proitiv Igmana, a Posušje je u gostima slavilo protiv Tuzla Cityja...

Vrlo važan susret bio je pred nogometašima Zrinjskog koji si nisu smjeli dopustiti kiks protiv Igmana kako bi ostali u igri za titulu prvaka.

Igraj na utakmice Premijer lige BiH na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bili su koncentrirani i na kraju su slavili s 5:0 , a sve su riješili već u prvom poluvremenu.

U razdoblju od 29. do 38. minute domaćin je postigao čak četiri pogotka, a strijelci su bili Tomislav Kiš, Mario Tičinović, Nemanja Bilbija i Matija Malekinušić.

U drugom dijelu domaćin je završio posao i to pogotkom Hrvoja Barišića u 78. minuti susreta.

Zaostatak Zrinjskog za Banjalučanima je smanjen na sedam bodova nakon što je Borac jučer remizirao bez pogodaka kod Veleža.

Posušje je gostovalo kod Tuzla Cityja i slavilo je s 1:0 ostavivši domaćina u grčevitoj borbi za opstanak. Tri boda gostima osigurao je Branko Vrgoč pogotkom u 58. minuti.