Zrinjski i Posušje do prednosti nakon prvih susreta četvrtfinala Kupa BiH

Branimir Korać • srijeda, 28.02.2024.

Odigrani su prvi susreti četvrtfinala Kupa BiH. Posušje i Zrinjski upisali su pobjede i nose prednost na uzvrat....

Tri od četiri prva susreta četvrtfinala Kupa BiH odigrana su danas, a prednost su ostvarili Posušje i Zrinjski. Borac iz Banja Luke i Sarajevo su remizirali bez pogodaka dok je dvoboj između Širokog Brijega i Veleža odgođen.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zrinjski je gostovao kod Jedinstva iz Bihaća i uspio je osigurati makar minimalnu prednost slaveći s 1:0.

Strijelac jedinog pogotka na susretu bio je Aldin Hrvanović koji je u 44. minuti poslao loptu u mrežu.

Posušje je pak ugostilo Slogu iz Doboja i stiglo je do pobjede 3:2, a sva tri pogotka postigli su igrači s klupe.

Sloga je povela pogotkom Luke Božičkovića, ali Karlo Kamenar i Leonardo Petrović donijeli su preokret domaćinu. U 70. minuti Dejan Vidić je poravnao na 2:2 da bi u sudačkoj nadoknadi igrač Rijeke na posudbi u Posušju, Andro Babić, pogodio za pobjedu 3:2.