Pašalić krasno asistirao za vodstvo Atalante u Torinu, Milan skočio na drugo mjesto

Branimir Korać • nedjelja, 10.03.2024.

Odigrana su još tri susreta 28. kola Serie A, a u utakmici kola Juventus je ugostio Atalantu te remizirao 2:2...

Juventusova kriza se nastavlja, a sada je izgubio i drugu poziciju. Ugostio je u Torinu Atalantu i nije uspio doći do pobjede, morao se zadovoljiti remijem 2:2. Ovo je šesta utakmica u posljednjih sedam da Juventus nije uspio doći do pobjede dok je Atalanti ovo peta utakmica u nizu bez punog plijena.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su u 35. minuti stigli do vodstva nakon lijepe kombinacije iz slobodnog udarca. Odlično je Mario Pašalić proigrao Koopmeinersa koji puca iz prve s 14-15 metara i pogaša za vodstvo.

Juventus je uspio u drugom dijelu doći do preokreta golovima Cambiasa i Milika, ali Koopmeiners pogotkom u 75. minuti poravnava na 2:2.

Pašalić je dobro odradio svih 90 minuta.

Milan je ugostio Empoli i svladao ga s 1:0 i tako je ujedno i preskočio Juventus na ljestvici. Dosta je domaćin promašivao, ali bio je dovoljan i jedan pogodak i to onaj Christiana Pulišića u 40. minuti. Imao je Milan prilika za povećanje vodstva, no nedostajalo je preciznosti.

Verona je slavila u gostima kod Leccea s 1:0, a jedini strijelac bio je Michael Folorunsho u 17. minuti. Marin Pongračić u domaćem sastavu igrao je cijelu utakmicu.