Lekin Standard Liege poražen na gostovanju kod Genka

Petar Jenjić • ponedjeljak, 11.03.2024.

U susretu 29. kola belgijskog prvenstva, Standard Liege upisao je novi poraz. Na gostovanju kod Genka izgubio je s minimalnih 1:0...

Standard Liege definitivno ne igra bajnu sezonu, a novi poraz upisao je jučer u susretu 29. kola belgijskog prvenstva. Na gostovanju kod Genka izgubio je s 1:0.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno peta momčad prvenstva upisala je treću pobjedu u zadnja četiri kola, a jučer je za sva tri boda zabio Anouar Ait El Hadj u 50. minuti. U igru je ušao na poluvremenu.

S druge strane, Standard je trenutno na desetom mjestu s 31 osvojenim bodom. Treneru Ivanu Leki ovo je bio peti poraz u devet utakmica na klupi momčadi.

Preostalo je još jedno kolo prije kraja regularnog dijela sezone. U njemu će Standard odigrati domaću utakmicu protiv Eupena, momčadi koja je na 14. mjestu i koja je jučer prekinula niz od šest prvenstvenih poraza.