Square osigurao prvo mjesto uoči doigravanja, Uspinjača se oprašta od SuperSport HMNL-a

Petar Jenjić • ponedjeljak, 11.03.2024.

Dubrovački Square slavio je na gostovanju kod Uspinjače Gimke i osigurao prvo mejsto prije početka doigravanja. Ovim porazom zagrebačka momčad i matematički ispada iz najvišeg ranga...

Sinoć je odigrana posljednja utakmica 17. kola SuperSport HMNL-a, a do nove pobjede stigao je dubrovački Square koji je slavio na gostovanju kod Uspinjače Gimke sa 7:3.

Igraj na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ovom pobjedom Square je osigurao prvo mjesto jedno kolo prije kraja ligaškog dijela natjecanja, dok je Uspinjača sigurno posljednja i sljedeći vikend će se protiv Futsal Osijeka oprostiti od najvišeg ranga.

Uspinjača je povela 2:0 golovima Bruna Jakovljevića i Marija Crnčevića nakon sedam minuta igre, ali već do devete Square je poravnao preko Mare Đuraša i Lasija Lintule. To je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je Square preokrenuo golom Hrvoja Cvjetkovića, na 3:3 poravnao je Bruno Kovačić, ali nakon toga uslijedila su četiri gola gostiju. Dva gola postigao je Guilherme, dok su po jedan dodali Đuraš i Marko Kuraja.