Odličan Domagoj Vuković na Tajvanu, predvodio momčad do pobjede

Petar Jenjić • nedjelja, 17.03.2024.

Domnagoj Vuković bio je prvo ime Tainan TSG GhostHawksa koji su upisali prvenstvenu pobjedu protiv Taiwan Beer Leopardsa. Hrvatski košarkaš ubilježio je double-double učinak...

U utakmici tajvanske T1 lige, košarkaši Tainan TSG Ghosthawksa slavili su na domaćem terenu protiv Taiwan Beer Leopardsa rezultatom 108:93 i tako stigli do pete pobjede sezone.

Igraj na košaraške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već nakon prve četvrtine domaćin je vodio s 15 razlike (38:23), do poluvremena je to naraslo na 21 poen prednosti (67:46), a do isteka vremena gosti su uspjeli samo ublažiti poraz.

Za pobjedničku ekipu dobro je igrao Domagoj Vuković koji je bio prvo ime momčadi s 22 poena (7/9 za dva, 1/3 za tricu, slobodna bacanja 5/7), deset skokova i dvije asistencije za nešto više od 30 minuta provedenih na terenu.

Devin Williams s 25 poena i 18 skokova bio je najbolji kod poražene ekipe koja je sada na omjeru 11-8. GhostHawksi su na 5-15.