Nino Serdarušić preokretom svladao Čeha i prošao u četvrtfinale u Petrčanima

Mihaela Bradovski • četvrtak, 21.03.2024.

Nino Serdarušić igrat će u četvrtfinalu Challengera koji se igra u Petrčanima. Serdarušić je slavio protiv Zdeneka Kolara preokretom u tri seta...

Iako ove sezone nije u posebno dobroj formi, Nino Serdarušić prošao je u četvrtfinale zadarskog Challengera koji se igra u Petrčanima.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Protivnik u drugom kolu bio mu je Zdenek Kolar, Čeh koji ga je svladao u prijašnja dva međusobna dvoboja.

Ovaj put Serdarušić je bio bolji u tri seta iako nije dobro krenulo i činilo se da bi se serija poraza protiv Kolara mogla nastaviti.

Čeh je dobio prvi set s uvjerljivih 6:2, Serdarušić tu nije uspio niti zaprijetiti, a Kolar je u tri servis gema dolazio do break prilika koje je u dva gema i koristio.

U drugom setu počela se mijenjati priča, Kolar je poveo s 3:1, ali nakon toga Serdarušić osvaja čak sedam gemova zaredom. Nakon ranog breaka u trećem setu, napravio je još jedan break i otišao do pobjede.

U četvrtfinalu igrat će protiv Zsombora Pirosa ili Jozefa Kovalika.