Hajduk remizirao u provjeri u Mostaru protiv aktualnog prvaka BiH

Mihaela Bradovski • petak, 22.03.2024.

U reprezentativnoj stanci Hajduk je otputovao u Mostar gdje je odradio prijateljsku utakmicu s domaćim Zrinjskim. U susretu u kojem nije nedostajalo prilika završilo je 1:1...

Kako bi zadržao natjecateljski ritam, Mislav Karoglan sa svojim igračima gostovao je u Mostaru kod prvaka BiH Zrinjskog. Zanimljiv dvoboj okončan je bez pobjednika, a oba gola postignuta su u ranoj fazi susreta.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zrinjski je poveo već u trećoj minuti susreta kada je nakon kornera lopta sretno došla na drugu vratnicu do Marija Ćužea koji iz blizine lakoćom pogađa mrežu Lovre Kalinića.

Desetak minuta kasnije Hajduk se vratio, Nikola Kalinić dobro se snašao u kaznenom prostoru domaćina te pogodio za poravnanje.

U nastavku susreta prijetili su i jedni i drugi, igralo se u solidnom ritmu i susret uglavnom nije odavao dojam prijateljskog dvoboja.

Karoglan je pružio priliku svim raspoloživim igračima pa i onim juniorima koje je poveo prema Mostaru. Dobra vijest za Hajduk je da je i oporavljeni Josip Brekalo krenuo i odradio poluvrijeme.

Hajduk se sada vraća u Split gdje će nastaviti pripreme za dvoboj protiv Dinama.