Ne ide niti u prijateljskim utakmicama: Osijek poražen u Bačkoj Topoli

Branimir Korać • subota, 23.03.2024.

Nogometaši Osijeka u reprezentativnoj stanci gostovali su u Bačkoj Topoli kod TSC-a te su upisaliporaz 2:1...

Osječani već duže vrijeme ne igraju dobro, momčad je bez samopouzdanja, a kako im ne ide u službenim utakmicama, ne ide niti u prijateljskima. Danas su gostovali u Bačkoj Topoli kod TSC-a i upisali su poraz 2:1.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vrlo brzo TSC je stigao do vodstva, već u četvrtoj minuti nakon ubačaja sa strane Rakonjac je bio najviši u skoku i glavom je poslao loptu u mrežu.

Nije se dugo čekalo na odgovor, Osijek je uzvratio već u 14. minuti. Cokaj je ubacio iz kornera, lopta je došla idealno na glavu Miereza koji zabija za 1:1.

Do kraja prvog dijela pogodaka više nije bilo, a niti nekih većih prilika.

U drugom dijelu TSC je još jednom poveo. Ponovno ubačena lopta u kazneni prostor, a ovaj put Đorđević glavom zabija za 2:1.

Imao je Osijek dobru priliku za poravnanje u 86. minuti, Almasi je pucao glavom, ali lopta pogađa gredu i odbija se ispred gol linije.