Stilinović: 'Moji mladi igrači mogli su vidjeti kako se krade vrijeme, samo golman je ležao deset minuta'

Branimir Korać • ponedjeljak, 25.03.2024.

Grobničan je upisao poraz na svom travnjaku od Karlovca u 20. kolu SuperSport Druge NL, a nakon susrteta domaćini nisu bili zadovoljni suđenjem...

U 20. kolu SuperSport Druge NL Grobničan je ugostio Karlovac i upisao poraz 1:0. jedini pogodak za goste postigao je u 45. minuti Petar Tankosić.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon ovog poraza, iz redova Grobničana nisu skrivali nezadovoljstvo, ali sudačkim kriterijem, no unatoč nezadovoljstvu trener Predrag Stilinović isticao je kako se njegova momčad ipak treba okrenuti onome što radi na travnjaku.

"Ne bih posebno o suđenju. Moramo cijelo vrijeme biti koncentrirani, a sudac će suditi kako će suditi i mi tu ne možemo puno promijeniti. Utakmica je bila tvrda s puno prekida i praktički bez prilika. Mi smo u prvom dijelu imali dvije situacije, a pogodak smo primili iz slobodnog udarca koji možda nije niti rebao biti dosuđen. Oni su iskusna momčad i to je ono što nama nedostaje. Na primjer u Hrvacama povedemo 2:0 pa jedva uzmemo bod. Oni ovdje zabiju jedan slučajan gol i tu je gotova utakmica. To je razlika između iskustva i mladosti. Ovo je novo iskustvo za moje mlade igrače, mogli su vidjeli kako se krade vrijeme, samo je njihov vratar Marković u drugom poluvremenu ležao deset minuta", kaže Predrag Stilinović, trener Grobničana za Novi list.

Grobničan u sljedećem kolu igra protiv Bjelovara.

"Mora nam se negdje nešto otvoriti, probat ćemo protiv Bjelovara nešto napraviti. Ovo je jako teška liga za mlade igrače koji sazrijevaju na neprirodan način."